Magazin

anasayfa Magazin ''MAÇTAN SONRA YÖNETİMLE GÖRÜŞECEĞİZ''

''MAÇTAN SONRA YÖNETİMLE GÖRÜŞECEĞİZ''

16 Mayıs 2018, Çarşamba 19:09 / Son Güncelleme : 16 Mayıs 2018, Çarşamba 19:09
''MAÇTAN SONRA YÖNETİMLE GÖRÜŞECEĞİZ''
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Sezon bitince görüşmemiz olacak. Beşiktaş maçının ardından görüşüp bakacağız ona göre" ifadesini kullandı.

Beşiktaş maçının öncesi antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Samet Aybaba,"İyi bir sezon geçirdik, iyi işler yaptık. Oyuncularımız çok gayretli, istekliydi. Her şey iyi gitti. Böyle bir final maçıyla da sonlandırmak mutluluk verici. Beşiktaş'ı söylemeye gerek yok, iyi takım, her oyuncusu değerli, kaliteli. Bizim de her oyuncumuz değerli, kaliteli. İnşallah final maçında futbola yakışır, herkesin keyif aldığı iyi bir oyun olur. Puan alan taraf da biz olur diye düşünüyorum" diye konuştu.

Sözleşmesinin devam edip etmeyeceği konusunda da konuşan Aybaba "Sezon bitince görüşmemiz olacak. Beşiktaş maçının ardından görüşüp bakacağız ona göre. Konuşacağız, bakacağız neyi düşünüyoruz, neyi düşünmüyoruz. Neyi yaptık, neyi yapamadık neyi daha ileriye götürmemiz lazım. Yeni bir profil çizmek lazım. Onun için oturup konuşacağız" dedi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor