Magazin

anasayfa Magazin FİKRET ORMAN ÇORUM'DA

FİKRET ORMAN ÇORUM'DA

28 Mayıs 2018, Pazartesi 20:10 / Son Güncelleme : 28 Mayıs 2018, Pazartesi 20:10
FİKRET ORMAN ÇORUM'DA
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, beraberinde Beşiktaş'ın dernekler sorumlusu Selçuk Kaynarkan'la birlikte geldiği Çorum'da bir dizi açılış ve ziyaretlere bulundu.

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ve Belediye Başkanı Zeki Gül'ü ziyaret eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çorum'a ilk kez geldiğini ve hiç beklemediği kadar modern bir kentle karşılaştığını söyledi. 

Fikret Orman, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, "İnsanlar başka bir takımı sevebilir, başka renklere gönül verebilir. Bu, işin doğasında var. Bizim de farklı takımları tutan arkadaşımız var. Hayatın içerisinde renklere göre insan seçme gibi bir şey yok. Biz Beşiktaşlılar olarak sporu güzelleştirmeye, özellikle Beşiktaş Kulübü yönetimi olarak dostluğu ve iyiliği insanlara göstermeye çalışıyoruz. Bizim, 'İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz' şeklinde bir lafımız var. Önemli olan şey iyi insan olmak, insanlara iyi örnekler gösterebilmek. Maçlar kazanılır, kaybedilir. Şampiyon birileri olur. Bunlar sporun içerisinde olan şeyler. Bunlara bir olgunluk ve sportmenlik içerisinde bakmak lazım. Bunları yeşertebilirsek Türk sporunu büyüteceğiz. İnşallah diğer kulüplerden de bu destekler gelir ve Türk sporu daha iyi bir yere gelir" diye konuştu.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor