Magazin

anasayfa Magazin ''UEFA İLE GÖRÜŞMELERDE ANA KONULAR NEREDEYSE BİTTİ''

''UEFA İLE GÖRÜŞMELERDE ANA KONULAR NEREDEYSE BİTTİ''

29 Mayıs 2018, Salı 16:26 / Son Güncelleme : 29 Mayıs 2018, Salı 16:26
''UEFA İLE GÖRÜŞMELERDE ANA KONULAR NEREDEYSE BİTTİ''
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile finansal fair-play kuralları çerçevesinde yapılan görüşmelerinin önemli ölçüde tamamlandığını dile getirdi.

Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen mazbata töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mustafa Cengiz, camia olarak hep başarıya endeksli olduklarını vurgulayarak, "Taraftarımızın ve camiamızın talebi olan başarılı yönetimi gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Özellikle mali açıdan, yılladır üzerimizde kambur olan bu yükü halledeceğimize inanıyoruz." diye konuştu.

Mali yönden kulübü ayağa kaldırma çalışmalarının, UEFA ile sürdürdükleri görüşmelerde de ön planda olduğuna dikkati çeken Cengiz, "UEFA ile görüşmelerde ana konular neredeyse bitti. Prensip anlaşmaları bitti. Detaylardayız ve anlaşmayı sonuçlandırmak üzereyiz. UEFA yetkilileriyle hemen hemen her gün görüşüyoruz. Bazı bilgileri güncelliyoruz. UEFA, Türk futboluna eşit davranıyor. UEFA tarafından Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye ne tür kısıtlamalar yapıldıysa, bize de hemen hemen aynısı uygulanacak. İmzalar atıldığında, detaylarını anlatacağımdan emin olabilirsiniz. " dedi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor