Magazin

anasayfa Magazin BAYRAM BEKTAŞ BASINA TANITILDI

BAYRAM BEKTAŞ BASINA TANITILDI

29 Mayıs 2018, Salı 18:19 / Son Güncelleme : 29 Mayıs 2018, Salı 18:19
BAYRAM BEKTAŞ BASINA TANITILDI
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Spor Toto Süper Lig'i 6'ncı sırada bitiren Göztepe'de 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşmeye imza atan teknik direktör Bayram Bektaş, basına tanıtıldı.

Urla Adnan Süvari Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya gelen başkan Mehmet Sepil ve Bayram Bektaş önemli mesajlar verdi. Başkan Sepil, geçen sezonu başarıyla tamamladıklarını belirterek, "Beklentilerimizin üzerinde bir yıl geçirdik. Play-Off'ların bitiş zamanı kötü koordine edilmişti. Teknik direktör değişikliği, yapılan transferler ve Bornova Stadı'nın büyütülmesi gibi telaşlar yaşadık. Zor bir başlangıç oldu. Kazandığımız maçlar, kaybetme serileri olsa da başarılı bitirdik. Tamer Tuna ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Herkes öz veriyle çalıştı Taraftarımız Türkiye'ye örnek oldu. Şimdi yeni bir döneme başlayacağız. Bu seneki planlama düşüncemizde Bayram Bektaş'la anlaşma sağladık. Bayram hocanın kariyerine baktığımızda bu isteklerimizi en iyi yapabilecek kişinin kendisi olduğunu gördük. Çok zaman geçmeden de anlaştık" ifadelerini kullandı.

Göztepe'nin yeni teknik direktörü Bayram Bektaş ise, çok büyük bir camiaya geldiğini söyledi. Sahaya ineceği günü heyecanla beklediğini belirten 44 yaşındaki teknik adam, "Buraya gelmeme vesile olan başkanım Mehmet Sepil'e ve yönetime çok teşekkür ediyorum. Göztepe'de olmaktan dolayı çok mutluyum. Altay'da futbolcu olduğum dönemden İzmir'i zaten çok iyi tanıyorum. Göztepe bildiğim bir camia. Buraya gelirken 4 senelik teknik direktörlük ve yurt dışı deneyimimle geldim. Yabancı dilimin de olması takım için avantaj olacak. Elbette Süper Lig'de ilk deneyimim olacak ancak ben başarılı olacağıma inanıyor, kendime güveniyorum" şeklinde konuştu.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor