Magazin

anasayfa Magazin İBRAHİM YAZICI TESİSLERİNİN TABELASI KONULDU

İBRAHİM YAZICI TESİSLERİNİN TABELASI KONULDU

01 Haziran 2018, Cuma 19:21 / Son Güncelleme : 01 Haziran 2018, Cuma 19:21
İBRAHİM YAZICI TESİSLERİNİN TABELASI KONULDU
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Bursaspor, şampiyon başkanına bir kez daha vefa gösterdi. Yeşil beyazlı kulüpte genel kurul kararıyla ismi Bursaspor İbrahim Yazıcı Tesisleri olarak değiştirilen tesislerin tabelası kulübün 55'inci kuruluş yıl dönümünde yapıldı.

Bursaspor Olağan Genel Kurulu'nda oybirliği ile alınan kararın ardından Özlüce Tesisleri'nde ismi Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri oldu. Tesis girişindeki tabela, başkan Ali Ay, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarın katıldığı törenle yeni ismiyle değiştirildi. Yeşil beyazlı kulübün bugün 55'inci kuruluş yıldönümünde saatler 16.16'yı gösterdiğinde tesislerin tabelası için değişim töreni yapıldı.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, tabela değişim töreninde şu konuşmayı yaptı: “Bugün Bursaspor’umuzun 55. kuruluş yıldönümü. Özellikle bugünü seçtik. Serkan Yazıcı, Efsun Yazıcı ve aileyi de aradım. Aile Bursa dışında olduğu için gelemedi. Kongrede bunun kararı alınmıştı. Bundan sonra tesisimizin adı Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri olacak. Bütün yazışmalarımız, resmi evraklarımız Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden gidecek. Allah inşallah bizlere de böyle anılmayı nasip eder. Bu camiada Orhan Özselek’ler, İbrahim Yazıcı’lar çoğalsın. Biz de gereken değeri verelim. Hayırlı uğurlu olsun."

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor