Türkiye

anasayfa Türkiye ENGELLİ İSTİHDAMINDA ARTIŞ

ENGELLİ İSTİHDAMINDA ARTIŞ

16 Mayıs 2018, Çarşamba 16:37 / Son Güncelleme : 16 Mayıs 2018, Çarşamba 16:37
ENGELLİ İSTİHDAMINDA ARTIŞ
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, "Yılın son çeyreğinde 2 bin 500 engelli kardeşimizin atamasını yapacağız." ifadesini kullandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Koç Holding ve İŞKUR tarafından hayata geçirilecek "Engellerin Ötesinde Bir Hayat İçin Geleceğe Hazırlıyoruz" projesi kapsamında düzenlenen protokol imza törenine katıldı. 

Bakan Jülide Sarıeroğlu, çok anlamlı bir buluşmada bir arada olunduğunu söyleyerek, ülkenin hem üreten hem de rekabet gücü anlamında daha da ileri seviyelere gelmesine büyük katkı sağlayan Koç Grubu ile yine istihdam konusunda hem grubun farklılığını tekrar ortaya koyacak hem de diğer özel sektör işletmelerine örnek olacak bir çalışma için bir arada olduklarını aktardı.

Engellilerin istihdam imkanlarından daha fazla faydalanmaları ve hayatın her alanında aileleriyle etkin ve aktif olarak yer almalarının temel öncelikleri olduğunu ifade eden Jülide Sarıeroğlu, bu öncelik çerçevesinde bugün istihdam ayağıyla ilgili çok önemli bir başlangıcı gerçekleştireceklerini söyledi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor