Türkiye

anasayfa Türkiye MHP KUDÜS İÇİN YENİKAPI'DA OLACAK

MHP KUDÜS İÇİN YENİKAPI'DA OLACAK

17 Mayıs 2018, Perşembe 20:16 / Son Güncelleme : 17 Mayıs 2018, Perşembe 20:16
MHP KUDÜS İÇİN YENİKAPI'DA OLACAK
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Yenikapı'da düzenlenecek 'Zulme Lanet Kudüs'e Destek' mitingine MHP de katılacak.

Devlet Bahçeli twitter hesabından yaptığı açıklamada,"Buna sessiz kalmak, buna duyarsız davranmak zulme ortak olmak, zımnen onay vermektir. Türk milleti hiçbir asır ve çağda zulme destek vermemiş, bundan sonra da vermeyecektir. Kudüs, ilk kıblemizdir. Kudüs, Miracımızın aziz şehridir." dedi.

"Artık sözün anlamını kaybettiği bir aşamaya yavaş yavaş gelinmektedir." ifadesini kullanan Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi'nin zalimlerin karşısında, milletiyle bir ve beraber olduğunu vurguladı.

Devlet Bahçeli ayrıca şunları kaydetti:

"Zulüm lanetlenmezse şeytani emeller selamlanmış olacaktır. Zalimler reddedilmezse masumlar iyice sönecek, iyice sinecek, hepten kaybedecektir. Bu nedenle MHP zulmün amansız düşmanı, zalim ve canilerin ebedi karşıtıdır. Tarafımız elbette bellidir, o da Hakk'ın ve haklının yanıdır. Bunu tüm dünyaya tekraren göstermek için yarın saat 16.00'da İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek 'Zulme Lanet, Kudüs'e Destek' mitinginde aziz milletimizle bir ve beraber olacağız, ilk kıblemizin onurunu savunacağız. 18 Mayıs Cuma günü, İslam'ın vicdanı, Türklüğün kati ve keskin şuuru Yenikapı'da bir kez daha destan yazacak, dosta güven, düşmana korku salarak zulme ve zalimlere açık, ikaz dolu bir mesaj verecektir. Yenikapı'da buluşmak dileğiyle."

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor