Türkiye

anasayfa Türkiye ''TAYYİP ERDOĞAN OLMAK ERDEMLİ OLMAYI GEREKTİRİR''

''TAYYİP ERDOĞAN OLMAK ERDEMLİ OLMAYI GEREKTİRİR''

01 Haziran 2018, Cuma 17:45 / Son Güncelleme : 01 Haziran 2018, Cuma 17:45
''TAYYİP ERDOĞAN OLMAK ERDEMLİ OLMAYI GEREKTİRİR''
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Tayyip Erdoğan olmak sözünün eri olmayı gerektirir, samimi olmayı, dürüst olmayı, cesur olmayı, erdemli olmayı gerektirir" diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Tayyip Erdoğan olmak sözünün eri olmayı gerektirir, samimi olmayı, dürüst olmayı, cesur olmayı, erdemli olmayı gerektirir." diye konuştu.

Ünal, merkez Dulkadiroğlu Seçim Koordinasyon Merkezi'ne ziyaretinde parti olarak kişisel hesapların ve kişisel hırsların peşinde değil, milletin talimatları doğrultusunda iş yaptıklarını vurguladı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin çıkışlarını eleştiren Ünal, "Kendisi (Kemal Kılıçdaroğlu) ana muhalefet partisinin genel başkanı yeni sistemde iktidar iddiasının temsilcisi olarak cumhurbaşkanı adayı olması gerekirdi. Niye? Çünkü yeni sistemde hükümeti cumhurbaşkanı kuruyor. Eğer ana muhalefet partisi genel başkanının iktidar iddiası varsa, bunun cumhurbaşkanı adayı olması gerekirdi, ama bir iktidar iddiası olmadığı için parti içi muhalefetin başını çeken Muharrem İnce'yi, cumhurbaşkanı adayı göstererek bir rakipten kendisini kurtardı." ifadelerini kullandı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor